Udział w Naczepomanii daje możliwość zaprezentowania swoich produktów potencjalnym klientom oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych, jak również zaproszenia swoich klientów prezentując im paletę swoich nowości. Naczepomania to nowa forma skupienia uwagi branży transportu ciężkiego, głównie kadry zarządzającej na wielu typach naczep, różnych producentów, dedykowanych do transportu rozmaitych produktów.

Obecnie w Polsce mamy do czynienia z wynikiem ponad 20.000 rejestracji nowych naczep rocznie, dostarczanych przez grono około 50 dostawców. Jak wynika z poprzednich edycji, analizując głosy wystawców i odwiedzających, taka impreza jest potrzebna i umożliwia zwiedzającym obejrzenie większości tych pojazdów w jednym miejscu
w bardzo dogodnej lokalizacji w centralnej Polsce.

Wśród wystawców będą : dostawcy naczep, pojazdów ciężarowych, komponentów, usług finansowych oraz innych usług i asortymentu przeznaczonego dla branży. Szacujemy grono wystawców na około 100 firm, w tym ponad 30 dostawców naczep oraz około 2000 gości, głównie klientów z całej Polski.

Organizacją tegorocznej, jak i przyszłych edycji wydarzenia zajmie się firma Freetime Poland Sp. z o.o., która od ponad 20 lat działa na rynku usług eventowych i która to zadba nie tylko o szeroką branżową reprezentacje wystawców, ale również o bogatą oprawę rozrywkową Wystawy, która w tym roku bardziej otworzy się nie tylko na gości z branży, ale też szeroko branżą zainteresowanych. W programie dnia znajdą się widowiskowe pokazy Monster Trucka z możliwością odbycia niecodziennych przejażdżek, symulator jazdy samochodem ciężarowym czy liczne konkursy organizowane przez polskich Strongmanów. Biesiadę wieczorną uświetni koncert znanej z programu „Mam Talent” grupy Me Myself and I, która tworzy muzykę bez użycia instrumentów muzycznych oraz after party z DJ’em pod gwiazdami. Całość poprowadzi znany komentator F1, Andrzej Borowczyk.

Promocja reklamowa imprezy realizowana będzie szeroko i aktywnie w prasie i mediach branży transportowej oraz mediach lokalnych, a także na nośnikach outdoorowych. Swoim patronatem wydarzenia objęła bogata reprezentacja mediów branżowych oraz prasa lokalna.

Jako organizator, roześlemy zaproszenia do ponad 2000 firm z całej Polski, liczymy, że Wystawcy zrobią podobnie, co zasili frekwencję. Obecni będą również klienci zagraniczni.

Wstęp na NACZEPOMANIĘ

Wstęp dla gości jest bezpłatny na podstawie:

  • zaproszenia od organizatora
  • zaproszenia od wystawcy

Impreza ma charakter otwarty.
Wstęp dla gości w cenie 10 pln / osoba jako kupon konsumpcyjny do wykorzystania w punktach gastronomicznych na terenie wydarzenia.

Korzyści i zalety dla Wystawców

1. doskonała lokalizacja w Centralnej Polsce
2. atrakcyjny program imprezy
3. niskie koszty udziału
4. okazja do zaprezentowania NOWOŚCI (pojazdu lub produktu)
5. okazja do pozyskania nowych klientów
6. duża baza hotelowa
7. dostęp do licznego grona mediów branżowych i informacyjnych
8. możliwość zorganizowania indywidualnego AFTER PARTY

Zgłoszenie na NACZEPOMANIĘ:

W celu potwierdzenia udziału, proszę o wypełnienie i przesłanie załączonego FORMULARZA WYSTAWCY do dnia 15.05.2020 r. Formularz oraz wszelkie pytania związane w Wydarzeniem prosimy kierować do Organizatora Freetime Poland Sp. z o.o. na poniższe dane kontaktowe: Tel.: +48 720 05 05 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RABAT ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ -  zgłoszenia do 29.02.2020 – RABAT 10%

Komunikat

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 marca 2019 r. firma PTM Polska Sp. z o.o. przekazała prawo do organizacji kolejnych edycji wystawy o nazwie NACZEPOMANIA na rzecz renomowanej firmy FREETIME Poland Sp. z o.o. Decyzję taką Zarząd PTM Polska podjął ażeby wyjść naprzeciw wszystkim obecnym
i przyszłym Wystawcom oraz dla jeszcze doskonalszej organizacji jaką może zapewnić doświadczony zespół FREETIME. PTM Polska obecna będzie w charakterze wystawcy.

Charakter i cel wystawy, jak również wszystkie dotychczasowe zgłoszenia i ustalenia dotyczące wystawców, miejsca i terminu pozostają bez zmian.

Firma FREETIME Poland Sp. z o.o. od ponad 20 lat zajmuje się kompleksową organizacją wielkich eventów. Wierzymy, że zespół profesjonalistów przyczyni się do rozwoju wystawy, która na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń branży pojazdów ciężarowych.

 

Patroni medialni

"