Udział w Naczepomanii daje możliwość zaprezentowania swoich produktów potencjalnym klientom oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych, jak również zaproszenia swoich klientów prezentując im paletę swoich nowości. Naczepomania to nowa forma skupienia uwagi branży transportu ciężkiego, głównie kadry zarządzającej na wielu typach naczep, różnych producentów, dedykowanych do transportu rozmaitych produktów.

Obecnie w Polsce mamy do czynienia z wynikiem ponad 20.000 rejestracji nowych naczep rocznie, dostarczanych przez grono około 50 dostawców. Jak wynika z poprzednich edycji, analizując głosy wystawców i odwiedzających, taka impreza jest potrzebna i umożliwia zwiedzającym obejrzenie większości tych pojazdów w jednym miejscu
w bardzo dogodnej lokalizacji w centralnej Polsce.

Wśród wystawców będą : dostawcy naczep, pojazdów ciężarowych, komponentów, usług finansowych oraz innych usług i asortymentu przeznaczonego dla branży.

 

Wstęp na NACZEPOMANIĘ

Wstęp dla gości jest bezpłatny na podstawie:

  • zaproszenia od organizatora
  • zaproszenia od wystawcy

Impreza ma charakter zamknięty.
Przy wejściu obowiązuje rejestracja gości.

 

Korzyści i zalety dla Wystawców

1. doskonała lokalizacja w Centralnej Polsce
2. niskie koszty udziału
3. okazja do zaprezentowania NOWOŚCI (pojazdu lub produktu)
4. okazja do pozyskania nowych klientów
5. duża baza hotelowa
6. dostęp do licznego grona mediów branżowych i informacyjnych
7. możliwość zorganizowania indywidualnego AFTER PARTY

 

Zgłoszenie na NACZEPOMANIĘ:

W celu potwierdzenia udziału, proszę o wypełnienie i przesłanie załączonego FORMULARZA WYSTAWCY do dnia 25.06.2021 r. Formularz oraz wszelkie pytania związane w Wydarzeniem prosimy kierować do Organizatora Freetime Poland Sp. z o.o. na poniższe dane kontaktowe: Tel.: +48 539 380 748, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.